Історична резолюція 2250 (UNSCR 2250) стосовно Молоді, Миру та Безпеки відповідає на запити сьогодення.


Теперішнє покоління молоді є найбільшим у світі за весь час. Як відомо молоді люди утворюють більшість населення в країнах, що постраждали внаслідок збройного конфлікту.


Зниження доступу молоді до освіти та економічних можливостей має драматичний вплив на міцний мир та примирення. Саме тому ООН вважає справедливим, щоб молодь активно займалася формуванням миру та сприяла справедливості і примиренню.


Наша організація приєдналася до цього процесу і в партнерстві з Молодіжною Дорадчою Радою ООН в Україні допомагає поширювати 5 кроків для досягнення 16-ї цілі Сталого Розвитку.
1
Участь
Держави-члени повинні розглянути шляхи підвищення інклюзивного представництва молоді у процесі прийняття рішень на всіх рівнях для запобігання та розв'язання конфліктів.
2
Захист
Усі сторони збройного конфлікту повинні вжити необхідних заходів для захисту мирних жителів, у тому числі молоді, від усіх форм насильства, включаючи сексуальне та гендерне насилля.
3
Профілактика
Держави-члени повинні сприяти створенню сприятливого середовища, в якому молоді люди визнаються, і надають належну підтримку для здійснення заходів з попередження насильства та підтримки соціальної єдності.

Всі відповідні учасники повинні сприяти культурі миру, толерантності, міжкультурному та міжрелігійному діалогу, який передбачає участь молоді.
4
Партнерство
Держави-члени повинні збільшити свою політичну, фінансову, технічну та матеріально-технічну підтримку, враховуючи потреби та участь молоді в мирних зусиллях.

Також вони мають залучати відповідні місцеві громади та неурядові організації до розробки стратегій протидії екстремістському рухові насилля.
5
Роз'єднання та реінтеграція
Дії з питань роззброєння, демобілізації та реінтеграції повинні враховувати потреби молоді, постраждалих в результаті збройного конфлікту, в тому числі для працевлаштування молоді та комплексної політики в галузі праці.

Всі відповідні суб'єкти повинні вкладати кошти у розвиток можливостей та навичок молоді шляхом відповідних освітніх можливостей, розроблених таким чином, щоб сприяти культурі миру.

Як долучитися вже зараз? Молодь може впливати на великі рішення, починаючи з малого: додавати свій голос.

Напиши СТАРТ на номер 4224 та бери участь в опитуваннях від U-Report, які формуватимуть країну та твої можливості.

Хочеш допомогти більше? Пиши UN Youth Advisory Panel in Ukraine.
ГО «ДОПОМАГАЙ І ПОДОРОЖУЙ»
NGO «HELP AND TRAVEL»

Прозорість
Звіти
Баланс
Громадський Хаб
Розвиток
Help and Travel Service
HelpShop
Блоґ
Співпраця
Вакансії
Партнерство
Волонтери
Черкаси
Made on
Tilda